Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Mężczyzn we Wrocławiu
grudzień 2009
GRUPA A

ŚWIT WROCŁAW  - TON POZNAŃ        0:1
ŚWIT WROCŁAW  - PZG WAŁBRZYCH  1:0
TON POZNAŃ      - PZG WAŁBRZYCH  4:1 
Lp. drużynaPKTBRAOBL
1 TON POZNAŃ65:14AWANS
2 ŚWIT WROCŁAW31:10AWANS
3 PZG WAŁBRZYCH01:5-4
GRUPA B

BRDA BYDGOSZCZ B    - OKSG OSTRÓW WLKP.  0:4
BRDA BYDGOSZCZ B     - PZG LEGNICA              2:2
OKSG OSTRÓW WLKP.  - PZG LEGNICA              7:1
Lp. drużynaPKTBRAOBL
1 OKSG OSTRÓW WLKP.611:110AWANS
2 BRDA BYDGOSZCZ B12:6-4AWANS
3 PZG LEGNICA13:9-6
GRUPA C

BRDA BYDGOSZCZ A
        - STOBRAWA KLUCZBORK  1:2
BRDA BYDGOSZCZ A        - PZG INOWROCŁAW        1:3
STOBRAWA KLUCZBORK  - PZG INOWROCŁAW        2:3
Lp. drużynaPKTBRAOBL
1 PZG INOWROCŁAW66:33AWANS
2 STOBRAWA KLUCZBORK34:40AWANS
3 BRDA BYDGOSZCZ A02:5-3
GRUPA D

ŚWIT WROCŁAW B - UMKSN POZNAŃ   4:0
ŚWIT WROCŁAW B - PIAST WROCŁAW  1:1
UMKSN POZNAŃ    - PIAST WROCŁAW  3:0
Lp. drużynaPKTBRAOBL
1 ŚWIT WROCŁAW B45:14AWANS
2 UMKSN POZNAŃ33:4-1AWANS
3 PIAST WROCŁAW11:3-2
CWIERĆFINAŁ

(A1 - B2)
TON POZNAŃ            - BRDA BYDGOSZCZ B        5:2

(B1 - A2)
OKSG OSTRÓW WLKP. - ŚWIST WROCŁAW A       2:2 K. 3:2

(C1 - D2)
PZG INOWROCŁAW    - UMSKN POZNAŃ            5:0

(D1 - C2)
ŚWIT WROCŁAW B    - STOBRAWA KLUCZBORK  1:1 K. 1:2

PÓŁFINAŁ

TON POZNAŃ            - PZG INOWROCŁAW          3:4
OKSG OSTRÓW WLKP.- STOBRAWA KLUCZBORK  3:0

MECZ O 3 MIEJSCE

TON POZNAŃ            - STOBRAWA KLUCZBORK    3:1

FINAŁ

PZG INOWROCŁAW  - OKSG OSTRÓW WLKP.        2:1
1 MIEJSCE
PZG INOWROCŁAW
2 MIEJSCE
OKSG OSTRÓW WLKP.
3 MIEJSCE
TON POZNAŃ
4 MIEJSCE
STOBRAWA KLUCZBORK
WYDANO NASTĘPUJĄCE NAGRODY:

najlepszy piłkarz - Maciejewski Andrzej (PZG Inowrocław)
najlepszy strzelec - Wojdziak Robert (OKSG Ostrów Wlkp.
                    oraz  Kaczmarczyk Tomasz (TON Poznań)
Najlepsi strzelcy

1- 6 bramek - Wojdziak Robert - OKSG Ostrów Wlkp.
    6 bramek - Tomasz Kaczmarczyk - TON Poznań
2- 5 bramek - Kulka Dariusz - TON Poznań
    5 bramek - Jastrzębski Łukasz - PZG Inowrocław
    5 bramek - Maciejewski Andrzej - PZG Inowrocław
3- 4 bramek - Wojciechszak Tomasz - OKSG Ostrów Wlkp.
    4 bramek - Pardel Mateusz - OKSG Ostrów Wlkp.
    4 bramek - Powatowski Paweł - Stobrawa Kluczbork
4- 3 bramek - Sławski Arkadiusz - Świt Wrocław B
    3 bramek - Wesoły Tomasz - OKSG Ostrów Wlkp.
    3 bramek - Duch Mariusz - PZG Legnica
    3 bramek - Sałapatek Robert - Brda Bydgoszcz A
5- 2 bramek - Seklecki Bartłomiej - TON Poznań
    2 bramek - Werbel Tomasz - TON Poznań
    2 bramek - Hołub Przemysław - PZG Inowrocław
    2 bramek - Radziński Łukasz - PZG Inowrocław
    2 bramek - Grześkowiak Arkadiusz - UMKSN Poznań
    2 bramek - Sałapatek Piotr - Brda Bydgoszcz B
    2 bramek - Panek Robert - Stobrawa Kluczbork
6- 1 bramka - Gajda Damian - TON Poznań
    1 bramka - Ruciński Łukasz - PZG Inowrocław
    1 bramka - Pacewicz Jacek - Świt Wrocław A
    1 bramka - Kucharski Paweł - Świt Wrocław A
    1 bramka - Antoniak Jarosław - Świt Wrocław A
    1 bramka - Dyga Paweł - Świt Wrocław B
    1 bramka - Jemioło Piotr - Świt Wrocław B
    1 bramka - Klatka Mariusz - Świt Wrocław B
    1 bramka - Woźniak Piotr - UMKSN Poznań
    1 bramka - Rajski Michał - Brda Bydgoszcz A
    1 bramka - Dąbrowski Adam - Piast Wrocław
    1 bramka - Jagielski Marcin - PZG Wałbrzych
 SAM. - 1 bramka - Kaczmarczyk Tomasz - TON Poznań