I turniej Piłki Nożnej Halowej Mężczyzn Niesłyszących "Bydgoski Cup"
październik 2010
Miejsce: Hala ZAWISZA ul. Gdańska 163 Bydgoszcz

RUNDA ELIMINACJE

01. BRDA BYDGOSZCZ A         - WARMIA OLSZTYN      2:3
02. MAZOWSZE WARSZAWA  - NOTEĆ INOWROCŁAW  0:4
03. BRDA BYDGOSZCZ C        - POMORZE GDAŃSK      0:4
04. SKSN RYBNIK                  - PZG GNIEZNO            2:0
05. WARMIA OLSZTYN            - BRDA BYDGOSZCZ A    0:2
06. MAZOWSZE WARSZAWA  - BRDA BYDGOSZCZ B    0:2
07. BRDA BYDGOSZCZ C        - GSV HILDESHEIM          0:1
08. SKSN RYBNIK                  - TON POZNAŃ              0:1
09. NOTEĆ INOWROCŁAW      - BRDA BYDGOSZCZ B    1:0
10. POMORZE GDAŃSK          - GSV HILDESHEIM        0:1
11. PZG GNIEZNO                - TON POZNAŃ              0:1

CWIERĆFINAŁ

01. BRDA BYDGOSZCZ A       - BRDA BYDGOSZCZ B    3:2
02. WARMIG OLSZTYN          - NOTEĆ INOWROCŁAW  0:0
03. GSV HILDESHEIM            - SKSN RYBNIK                0:1
04. POMORZE GDAŃSK          - TON POZNAŃ              1:2
05. BRDA BYDGOSZCZ A        - GSV HILDESHEIM          1:1
06. WARMIG OLSZTYN          - POMORZE GDAŃSK      1:4
07. BRDA BYDGOSZCZ B        - SKSN RYBNIK                3:2
08. NOTEĆ INOWROCŁAW    - TON POZNAŃ              1:4
09. BRDA BYDGOSZCZ A        - SKSN RYBNIK                1:0
10. WARMIG OLSZTYN          - TON POZNAŃ              2:2
11. BRDA BYDGOSZCZ B        - GSV HILDESHEIM          0:2
12. NOTEĆ INOWROCŁAW    - POMORZE GDAŃSK        1:1

PÓŁFINAŁ

01. BRDA BYDGOSZCZ A       - WARMIG OLSZTYN      2:3
02. TON POZNAŃ                  - GSV HILDESHEIM        2:3

MECZ O 3 MIEJSCE

01. BRDA BYDGOSZCZ A        - TON POZNAŃ            3:3 K. 2:1

FINAŁ

01. WARMIG OLSZTYN          - GSV HILDESHEIM        1:2

1 MIEJSCE
GSV HILDESHEIM
2 MIEJSCE
WARMIG OLSZTYN
3 MIEJSCE
BRDA BYDGOSZCZ A
4 MIEJSCE
TON POZNAŃ
wydano następująco nagrody:

Najlepszy piłkarz - Ferdynus Jakub (Warmig Olsztyn)
Najlepszy bramkarz - Christian Friedl (GSV Hildesheim)
Najlepszy strzelec - Ferdynus Jakub (Warmig Olsztyn)

Najlepsi strzelcy

1 - 10 bramek - Ferdynus Jakub - Warmig Olsztyn
2 - 7 bramek - Seklecki Bartek - Ton Poznań
3 - 6 bramek - Rajski Michał - Brda Bydgoszcz A
4 - 5 bramek - Sałapatek Robert - Brda Bydgoszcz A
    5 bramek - Radziński Łukasz - Noteć Inowrocław
5 - 4 bramek - Kaczmarczyk Tomasz - Ton Poznań
6 - 3 bramek - Oliver Silex - GSV Hildesheim
    3 bramek - Borucki Mateusz - Pomorze Gdańsk
    3 bramek - Gierszewski Paweł - Brda Bydgoszcz B
    3 bramek - Orłowski Wojciech - Ton Poznań
7 - 2 bramek - Mohamed Igrahim - GSV Hildesheim
    2 bramek - Okrój Dawid - Pomorze Gdańsk
    2 bramek - Borowski Mateusz - Brda Bydgoszcz B
    2 bramek- Łyszczarz Kacper - Brda Bydgoszcz B
    2 bramek - Moroz Michał - SKSN Rybnik
    2 bramek - Matuszewski Kamil - Ton Poznań
    2 bramek - Jastrzębski Łukasz - Noteć Inowrocław
8 - 1 bramka - Gajewski Grzegorz - Warmig Olsztyn
    1 bramka - Wikliński Jarek - Warmig Olsztyn
    1 bramka - Andre Seange - GSV Hildesheim
    1 bramka - Christoph Rogon - GSV Hildesheim
    1 bramka - Dydymski Krzysztof - Pomorze Gdańsk
    1 bramka - Sarnecki Dominik - Pomorze Gdańsk
    1 bramka - Wach Adrian - SKSN Rybnik
    1 bramka - Małyska Mateusz - SKSN Rybnik
    1 bramka - Zalewski Michał - SKSN Rybnik
    1 bramka - Kurpisz Jakub - Brda Bydgoszcz A