Międzynarodowy Turniej Futsal Niesłyszących Mężczyzn w Poznaniu
październik 2010 
RUNDA ELIMINACJE

01.TON POZNAŃ                - COMET BERLIN                                3:0 WO
02. TON POZNAŃ II          - OSTROWIANKA OSTROW WLKP.        2:4 (1:3)
03. NOTEĆ INOWROCŁAW  - BRDA BYDGOSZCZ                           1:2 (0:1)
04. TON POZNAŃ              - OSTROWIANKA OSTROW WLKP.          4:1 (1:1)
05. COMET BERLIN            - BRDA BYDGOSZCZ                             0:3 WO
06. TON POZNAŃ II          - NOTEĆ INOWROCŁAW                        2:14 (1:5)
07. TON POZNAŃ              - BRDA BYDGOSZCZ                            4:1 (1:0)
08. NOTEĆ INOWROCŁAW - OSTROWIANKA OSTROW WLKP.         4:3 (2:3)
09. COMET BERLIN          - TON POZNAŃ II                                  0:3 WO
10. TON POZNAŃ            - NOTEĆ INOWROCŁAW                        4:5 (1:1)
11. TON POZNAŃ II          - BRDA BYDGOSZCZ                              1:11 (0:4)
12. COMET BERLIN          - OSTROWIANKA OSTROW WLKP.            0:3 WO
13. TON POZNAŃ            - TON POZNAŃ II                                    3:1 (2:0)
14. BRDA BYDGOSZCZ    - OSTROWIANKA OSTROW WLKP.            1:4 (0:2)
15. COMET BERLIN          - NOTEĆ INOWROCŁAW                          0:3 WO
TABELA KOŃCOWA DRUŻYN
Lp. drużynaPKTBRAOBL
1 NOTEĆ INOWROCŁAW1227:1116
2 TON POZNAŃ1218:810
3 BRDA BYDGOSZCZ918:108
4 OSTROWIANKA615:114
5 TON POZNAŃ II39:32-23
6 COMET BERLIN00:15-15
Wydano następujące nagrody:

najlepszy piłkarz - Sałapatek Robert (Brda Bydgoszcz)
najlepszy strzelec - Jastrzębski Łukasz (Noteć Inowrocław)
najlepszy bramkarz - Kaczorowski Marcin (Ton Poznań)

najlepsi strzelcy

1 - 12 bramek - Jastrzębski Łukasz - Noteć Inowrocław
2 - 6 bramek - Gajda Damian - Ton Poznań
    6 bramek - Borowski Mateusz - Brda Bydgoszcz
    6 bramek - Radzimiński Łukasz - Brda Bydgoszcz
    6 bramek - Wojdziak Robert - Ostrowianka Ostrów Wlkp.
3 - 4 bramek - Sałapatek Robert - Brda Bydgoszcz
    4 bramek - Seklecki Bartłomiej - Ton Poznań
4 - 3 bramek - Wesoły Tomasz - Ostrowianka Ostrów Wlkp.
    3 bramek - Rajski Michał - Brda Bydgoszcz
    3 bramek - Kaczmarczyk Tomasz - Ton Poznań
5 - 2 bramek - Kulka Dariusz - Ton Poznań
    2 bramek - Rogowski Paweł - Ton Poznań
    2 bramek - Pandel Mateusz - Ostrowianka Ostrów Wlkp.
    2 bramek - Ruciński Łukasz - Noteć Inowrocław
    2 bramek - Małejczak Leszek - Noteć Inowrocław
6 - 1 bramka - Banaś Daniel - Noteć Inowrocław
    1 bramka - Plewczyński Krzysztof - Noteć Inowrocław
    1 bramka - Felke Daniel - Noteć Inowrocław
    1 bramka - Więckowski Łukasz - Noteć Inowrocław
    1 bramka - Młodzik Piotr - Noteć Inowrocław
    1 bramka - Tomasz Tomaszewski - Brda Bydgoszcz
    1 bramka - Góral Artur - Brda Bydgoszcz
    1 bramka - Szczypkowski Tomasz - Ostrowianka Ostrów Wlkp.