III turniej w Bydgoszczy
"BYDGOSKI CUP III"
październik 2012

Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Ludwika Waryńskiego, 85-320 Bydgoszcz
Termin: 27 października 2012 o godzinie 9:00
RUNDA ELIMINACJE

01. BRDA BYDGOSZCZ        - POMORZE GDAŃSK    1:2 (0:2)
02. IG WARSZAWA             - BIZON BIAŁYSTOK    4:2 (3:1)
03. OSTROWIANKA              - ŚWIT WROCŁAW      1: (1:2)
04. WENIX OLSZTYN          - TON POZNAŃ            1:2  (0:2)
05. POMORZE GDAŃSK        - BIZON BIAŁYSTOK      3:0 (1:0)
06. BRDA BYDGOSZCZ        - IG WARSZAWA          3:0  (0:0)
07. TON POZNAŃ                - ŚWIT WROCŁAW        1:2 (0:1)
08. WENIX OLSZTYN           - OSTROWIANKA          1:0 (0:0)
09. POMORZE GDAŃSK        - IG WARSZAWA            1:1 (0:0)
10. BRDA BYDGOSZCZ         - BIZON BIAŁYSTOK      1:1 (1:1)
11. TON POZNAŃ                - OSTROWIANKA          1:1 (1:0)
12. WENIX OLSZTYN          - ŚWIT WROCŁAW        1:1 (0:1)
13. POMORZE GDAŃSK        - TON POZNAŃ              0:0
14. IG WARSZAWA              - WENIX OLSZTYN        1:4 (0:2)
15. BRDA BYDGOSZCZ        - OSTROWIANKA            0:0
16. BIZON BIAŁYSTOK          - ŚWIT WROCŁAW        0:3 (0:1)
17. IG WARSZAWA              - TON POZNAŃ              3:1 (1:0)
18. POMORZE GDAŃSK        - OSTROWIANKA            2:1 (1:1)
19. BIZON BIAŁYSTOK          - WENIX OLSZTYN        0:0
20. BRDA BYDGOSZCZ        - ŚWIT WROCŁAW        0:4 (0:2)
21. IG WARSZAWA              - OSTROWIANKA          3:1 (1:1)
22. BIZON BIAŁYSTOK        - TON POZNAŃ              4:1 (0:0)
23. POMORZE GDAŃSK      - ŚWIT WROCŁAW        1:2 (1:0)
24. BRDA BYDGOSZCZ        - WENIX OLSZTYN        0:1 (0:0)
25. BIZON BIAŁYSTOK        - OSTROWIANKA          3:1 (0:1)
26. IG WARSZAWA              - ŚWIT WROCŁAW        2:2 (0:1)
27. POMORZE GDAŃSK        - WENIX OLSZTYN        3:2 (1:1)
28. BRDA BYDGOSZCZ        - TON POZNAŃ            4:2 (2:1)

TABELA KOŃCOWA DRUŻYN
Lp. drużynaMZRPPKTBRAOBL
1 ŚWIT WROCŁAW75201717:611
2 POMORZE GDAŃSK74211412:75
3 WENIX OLSZTYN73221110:73
4 IG WARSZAWA73221114:140
5 BRDA BYDGOSZCZ722389:10-1
6 BIZON BIAŁYSTOK7223810:13-3
7 TON POZNAŃ712458:15-7
8 OSTROWIANKA702525:13-8
wydano następujące nagrody:
najlepszy piłkarz - Ferdynus Jakub (Pomorze Gdańsk)
najlepszy bramkarz - Wysocki Artur (Świt Wrocław)
najlepszy strzelec - Antoniak Jarosław (Świt Wrocław)
Najlepsi strzelcy

1 - 7 bramek - Antoniak Jarosław - Świt Wrocław
    7 bramek - Ferdynus Jakub - Pomorze Gdańsk
2 - 6 bramek - Szymański Kamil - IG Warszawa
3 - 5 bramek - Szymański Marcin - IG Warszawa
    5 bramek - Jemioło Piotr - Świt Wrocław
4 - 4 bramek - Mróż Szymon - Bizon Białystok
    4 bramek - Grajewski Grzegorz - Wenix Olsztyn
5 - 3 bramek - Buklaho Andrzej - Bizon Białystok
    3 bramek - Ruciński Łukasz - BRDA Bydgoszcz
    3 bramek - Olędzki Adam - IG Warszawa
    3 bramek - Szymański Dawid - Ostrowianka
    3 bramek - Borucki Mateusz - Pomorze Gdańsk
    3 bramek - Piotr Bejtich - TON Poznań
    3 bramek - Gajda Damian - TON Poznań
6 - 2 bramek - Malinowski Janusz - Bizon Białystok
    2 bramek - Sałapatek Robert - BRDA Bydgoszcz
    2 bramek - Rajski Michał - BRDA Bydgoszcz
    2 bramek - Antoniak Dariusz - ŚWIT Wrocław
    2 bramek - Wiziecki Wojciech - Wenix Olsztyn
    2 bramek - Dudzik Jacek - Wenix Olsztyn
    2 bramek - Snarski Grzegorz - Wenix Olsztyn
7 - 1 bramka - Dodas Waldek - Bizon Białystok
    1 bramka - Kurpisz Jakub - BRDA Bydgoszcz
    1 bramka - Empel Robert - BRDA Bydgoszcz
    1 bramka - Wojcieszak Tomasz - Ostrowianka
    1 bramka - Piziorski Michał - Ostrowianka
    1 bramka - Jeliński Rafał - Pomorze Gdańsk
    1 bramka - Lasek Marcin - Pomorze Gdańsk
    1 bramka - Kucharski Paweł - ŚWIT Wrocław
    1 bramka - Mogielnicki Rafał - ŚWIT Wrocław
    1 bramka - Kwiatkowski Marek - ŚWIT Wrocław
    1 bramka - Seklecki Bartek - TON Poznań
    1 bramka - Kulka Dariusz - TON Poznań


...
Zdjęcia wykonała Agata Potrzebowska można zamówić na płytę CD z tego zawodów jest ponad 1400 sztuk zdjęć
kontakt www.ap-foto.manifo.pl tu naciśnij