29 marca odbył się turniej Darta w PZG Poznaniu. 13 zawodników brało udział z Bydgoszczy w zawodach Darta. Było podzielone na dwie grupy kategorii kobiet i mężczyzn. W kategorii kobiet w finale 3 miejsce zajęła Basia Chojnacka oraz 4 miejsce zajęła Agata Potrzebowska, w kategorii mężczyzn w finale 1 miejsce zajął Grzegorz Nowakowski, 2 miejsce zajął Marek Potrzebowski oraz 4 miejsce Rafał Krzyżanowski. Rozdano pięknych nagród. Był również dodatkowe zawody dla zabawy w mieszanych kategorii kobiet oraz mężczyzn w finale 1 miejsce zajął Michał Dreger, 2 miejsce Alicja Różycka oraz 4 miejsce Marek Potrzebowski również rozdano pięknych nagród. Ogólnie była miła atmosfera w Poznaniu i również dziękujemy za udanych i pięknych organizacji przez PZG Poznań. Mam nadzieję PZG Bydgoszcz postara się nawzajem zaprosić PZG Poznań oraz innych miast.