Turniej Piłki nożnej Halowej Mężczyzn Niesłyszących "Bydgoski CUP II" w Bydgoszczy w dniu 29.10.2011r
Komitet organizacyjny w składzie:

Przewodniczący: Piotr Borowski
Członek: Bożena Borowska
Członek: Karolina Porożyńska
Członek: Adam Kraska

Miejsce: Hala Sportowa przy ul. Ludwika Waryńskiego 1, 85-320 Bydgoszcz
RUNDA ELIMINACJE

01. NOTEĆ INOWROCŁAW - BRDA BYDGOSZCZ "B"   7:2
02. GSV HILDESHEIM        - PZG GNIEZNO              5:1
03. TON POZNAŃ              - BRDA BYDGOSZCZ "A"    2:4
04. NOTEĆ INOWROCŁAW - POMORZE GDAŃSK        4:5
05. GSV HILDESHEIM        - TON POZNAŃ                1:1
06. PZG GNIEZNO            - BRDA BYDGOSZCZ "A"     1:7
07. BRDA BYDGOSZCZ "B"   - TON POZNAŃ                1:5
08. PZG GNIEZNO            -  POMORZE GDAŃSK        0:1
09. BYDGOSZCZ BRDA "A"  - NOTEĆ INOWROCŁAW   1:1
10. PZG GNIEZNO            - TON POZNAŃ                0:6
11. BRDA BYDGOSZCZ "B"  - POMORZE GDAŃSK        0:2
12. BRDA BYDGOSZCZ "A"  - GSV HILDESHEIM            1:1
13. GSV HILDESHEIM        - BRDA BYDGOSZCZ "B"    5:0
14. NOTEĆ INOWROCŁAW - PZG GNIEZNO                6:1
15. POMORZE GDAŃSK      - BRDA BYDGOSZCZ "A"    1:2
16. GSV HILDESHEIM        - POMORZE GDAŃSK        4:1
17. TON POZNAŃ              - NOTEĆ INOWROCŁAW    0:5
18. BRDA BYDGOSZCZ "A"  - BRDA BYDGOSZCZ "B"     1:2
19. NOTEĆ INOWROCŁAW - GSV HILDESHEIM            2:1
20. PZG GNIEZNO            - BRDA BYDGOSZCZ "B"      0:1
21. POMORZE GDAŃSK    - TON POZNAŃ                  5:0

TABELA KOŃCOWA DRUŻYN
Lp. drużynaMZRPPKTBRAOBL
1 NOTEĆ INOWROCŁAW64111325:1015
2 POMORZE GDAŃSK64021215:105
3 GSV HILDESHEIM63211118:612
4 BRDA BYDGOSZCZ "A"63211116:88
5 TON POZNAŃ63131014:16-2
6 BRDA BYDGOSZCZ "B"620466:20-14
7 PZG GNIEZNO600603:26-23
wydano następujące nagrody:

najlepszy piłkarz - Ferdynus Jakub (Pomorze Gdańsk)
najlepszy bramkarz - Młodzik Piotr (Noteć Inowrocław)
najlepszy strzelec - Jastrzębski Jakub (Noteć Inowrocław)

Najlepsi strzelcy


1 - 13 bramek - Łukasz Jastrzębski - Noteć Inowrocław
2 - 6 bramek - Kulka Dariusz - Ton Poznań
3 - 5 bramek - Freydnus Jakub - Pomorze Gdańsk
    5 bramek - Rajski Michał - Brda Bydgoszcz "A"
    5 bramek - Seklecki Bartek - Ton Poznań
4 - 4 bramek - Kurpisz Jakub - Brda Bydgoszcz "A"
    4 bramek - Łukasz Radziński - Noteć Inowrocław
    4 bramek - Arion Tola - GSV Hildesheim
    4 bramek - Tomasz Tomaszewski - Brda Bydgoszcz "B"
5 - 3 bramek - Dawid Adrian - GSV Hildesheim
    3 bramek - Kaczmarczyk Tomasz - Ton Poznań
    3 bramek - Christoph Rogon - GSV Hildesheim
    3 bramek - Sałapatek Robert - Brda Bydgoszcz "A"
    3 bramek - Oliver Silex - GSV Hildesheim
6 - 2 bramek - Borowski Piotr - Brda Bydgoszcz "A"
    2 bramek - Michał Praduń - Brda Bydgoszcz "B"
    2 bramek - Przemek Hołub - Noteć Inowrocław
Zdjęcia wykonała Agata Potrzebowska można zamówić na płytę CD z tego zawodów jest 709 sztuk zdjęć
kontakt www.ap-foto.manifo.pl tu naciśnij